Grand Master Gallery

Бутик чоловічого одягу та взуття ручного пошиття Grand Master Gallery заснований у 2014 році. Ми пропонуємо саме те, що необхідно сучасному успішному чоловікові: зручність, добротність, професіоналізм, статусність та бездоганний сервіс. У крамниці представлені зразки найкращих колекцій відомих італійських мануфактур: Barrett, Barba Napoli, Luigi Borrelli, Henderson Barraco, Cortigiani, Caslello d’Oro, Pellettieri Di Parma, Doucal’s, Maurizio Baldassari, Sartoria Tramarossa, Orciani, Marco Pescarolo, PT Torino, Franceschetti, Pellettieri Di Parma, a.testoni та інші.

Ми певні, багатоманітність асортименту та послуг, компетентні поради знавців своєї справи дають можливість навіть найвимогливішому клієнту повністю створити свій бездоганний гардероб лише за один візит і відтак залишитись нашим постійним клієнтом на завжди.

Grand Master Gallery – гармонійний всесвіт італійської чоловічої моди, де навіть кожен ґудзик промовляє мовою справжнього джентельмена. Зручне розташування крамниці в центрі міста, місце для паркування, три зали, де зібрані найкращі сезонні колекції одягу, взуття та аксесуарів, – переваги, які точно вам припадуть до душі!

Ба навіть більше! Для тих, хто надає перевагу пошиттю одягу на замовлення, передбачено таку опцію як послуга Made-To-Measure – для виготовлення сорочок, яке здійснюється у Неаполі на фабриці Barba Napoli.

Наше покликання – повсякчас бути на варті стилю справжніх чоловіків, ще глибше долучити до бездоганної італійської якості одягу одеситів та гостей міста.

Наша миссия – это еще глубже приобщить к безупречной итальянскому стилю одесситов и гостей города.