Antonio Maurizi – італійський бренд чоловічого взуття, започаткований у 1973 році. Засновник марки, завдяки своєму перфекціонізму, ще на початках роботи компанії, підніс процес виготовлення продукції до рівня ідеалу. Сповідуючи найкращі традиції італійського мистецтва творення взуття, маючи за плечима неабиякий багаж знань ремесла, власник бренду Антоніо не забував прискіпливо дбати про дизайн та інноваційні технології.

Коли мова заходить про Antonio Maurizi, то завше йтиметься про класичне італійське пошиття, зручну колодку та якість преміум класу, виняткову елегантність для моделей будь-якого стилю. Матеріали, що використовуються для створення взуття – 100% італійські. Крім цього, оцінка якості продукції здійснюється разом із аналізом впливу на довкілля, що додає компанії ще більшого престижу.

Нині фабрика бренду знаходиться на узбережжі Адріатичного моря в області Марці. Колектив майстрів сталий і відшліфований, більшість із них працюють у команді понад 15 років. Досвід, злагодженість та особливе ставлення до процесу творення роблять кожну пару взуття прикладом мистецтва дизайну та добротності. Ось чому чоловіки є такими палкими пошанувачами взуття бренду Antonio Maurizi.

Antonio maurizi

Фільтри