Знаний італійський бренд Gallotti був заснований у місті Падуа в 1965 році братами Франческо й Орландо Галлотті, які вже мали досвід у кравецькій та взуттєвій справах. А вже в 1990-их роках сини засновників Джованні та Паскуалле піднесли компанію на новий рівень, задавши молодий тон, практично повністю змінили стратегію та ідеї марки.

Нині бренд відомий, як один з найкращих у царині пошиття верхнього шкіряного одягу. Gallotti співпрацює з найкращими шкіряними підприємствами Італії, свою продукцію репрезентує як «якість, втілена в мистецтві».

Варто сказати, що виробничий процес бренду вважається одним із найпрогресивніших і найтехнологічніших, але водночас Gallotti досі має велий пласт ручної роботи.

Колекції Gallotti створені в елегантному класичному або в більш демократичному casual стилях. Словом, нічого зайвого, лише чисте мистецтво бездоганної роботи і якості. Втім, сміливі акценти та оригінальні деталі періодично з’являються в окремих моделях, але вони витончено вписуються в загальний класичний образ.

Gallotti

Фільтри