Kired – всесвітньовідомий бренд, що спеціалізується на виготовленні люксового чоловічого одягу. Компанія є дочірнім підприємством не менш відомого бренду Kiton й була заснована в 1986 році в Пармі. Kired є своєрідним вираженням Kiton у дещо іншому форматі, оскільки Kiton займається пошиттям власне класичних костюмів, сорочок та виробництвом взуття, а Kired приділяє увагу більш неформальному стилю.

Одяг марки – синонім італійської розкоші в сучасному втіленні. Технологічність тканин, актуальний крій та модний дизайн завжди доповнюються елегантним декором, фірмовою фурнітурою. Неформальне вбрання з італійським акцентом створюється командою з більше, ніж сорока висококласних кравців.

Таємниця успіху бренду криється в майстерності помноженій на неперевершену якість. Ручна робота, креативність, найкращі матеріали й оздоба завжди супроводжують продукцію Kired.

Зрештою, про неабиякий успіх компанії говорить дуже промовистий факт: автор Kired, синьйор Чиро Паоне, у 1999 році був нагороджений почесним званням Лицаря праці Італії.

Kired

Фільтри