Luigi Borrelli – шанована, з більш ніж столітньою історією, італійська мануфактура. Створений бренд у Неаполі кравчинею Анною Борреллі у далекому 1918 році. Усе почалося з пошиття чоловічих сорочок за неаполітанським стандартом. Згодом, компанія розширилась та за керманича став син Анни – Луїджі, якого вона посвятила в найпотаємніші тонкощі ремесла.

За довгі роки роботи виробилася ціла філософія Luigi Borrelli, суть якої полягає у використанні винятково високоякісних матеріалів, ексклюзивного крою, застосуванні ручної роботи – і це все крізь призму столітнього досвіду та величезної пристрасті до своєї справи.

Бренд символізує елегантність й пасує чоловікам, які знаються на особливостях справжніх ексклюзивних речей. Старовинні техніки ручної роботи, ідеальні лекала та бездоганний крій – це все про Luigi Borrelli.

Одяг сім’ї Borelli відрізняється неповторним дизайном та багатим поєднанням матеріалів. Luigi Borrelli – вбрання для сучасного джентльмена з винятковим смаком й еталонним відчуттям стилю.

LUIGI BORRELLI

Фільтри