Італійський бренд Pashmere належить компанії Galassia. Ця мануфактура в Перуджі, «кашеміровій столиці» Умбрії, була заснована подружжям Галачіото в 1965 році і виробляла трикотаж для багатьох відомих брендів: Versace, Fendi, Valentino, Trussardi, Gianfranco Ferrè та Prada. Син засновників переорієнтував підприємство на роботу з дорогим та тонким матеріалом – пашминою, м’якою тканиною з вовни гірських кашмірських кіз. Завдяки цьому з’явилася назва Pashmere.

Galassia випускає одяг для чоловіків та жінок під маркою Pashmere із чистого кашеміру та його суміші з іншими натуральними тканинами. Дизайнери створюють і класичні, і сучасні моделі, залишаючи незмінно високою якість трикотажу.

Спортивні елементи органічно інтегровані у стиль casual та обіграні із застосуванням спеціальної техніки в’язання, яка робить пряжу візуально схожою на однорідну тканину: речі зберігають форму, не втрачаючи м’якості, надзвичайно зручні в догляді й довговічні. У колекції є поло на ґудзиках та блискавці, водолазки, джемпери з подвійним коміром, кардигани з капюшоном, на блискавці та без неї.

Pashmere

Фільтри