Бренд досить молодий і був заснований у 2007 році дизайнером Андреа Вентура та модельєром взуття Якопо Сольдини, отримавши назву Andrea Ventura Firenze. Ціллю засновників стало прагнення зробити своєрідну революцію у звичному сприйнятті класичного чоловічого взуття, апелюючи до молодого споживача на хвилі пошуку стилю та практичності водночас. Якщо стисло окреслювати особливості марки, то якість та комфорт – найкраще підійдуть для опису продукції Andrea Ventura Firenze.

Творці бренду продумали все до деталей, оскільки їх взуття ідеально пристосовується до анатомічної будови стопи, чим надає клієнту чудову можливість насолоджуватися виробами Andrea Ventura Firenze як на роботі, так і під час дозвілля. Словом, бренд є синонімом краси та зручності!

Відтак, компанія неабияк дбає про культуру виробництва, створюючи продукцію ручної роботи та плекаючи традиції італійського взуттєвого мистецтва. Щодо географії поширення бренду, то нині взуття Andrea Ventura Firenze представлене в більш ніж 150 престижних бутиках світу: Рим, Мілан, Флоренція, Капрі, Монако, Дубай, Маямі, Мельбурн, Токіо, Нью-Йорк, а нині вже і в Одесі, у нашому Grand Master Gallery!

ANDREA VENTURA

Фільтри